polski producent pamiątki adresowanej


Magnes na lodówkę – jako reklama sklepu?


Z każdym rokiem rośnie ilość produktów, które znajdują swoje przeznaczenie również jako gadżety reklamowe. Do takich z pewnością zaliczają się między innymi magnesy na lodówkę. Przez wiele osób magnesy na lodówkę traktowane są jako element dekoracyjny. Niektórzy otwarcie przyznają, że przywożą je z każdego miejsca, które odwiedzają. Mogą mieć bardzo różnorodne kształty i wielkości, obecnie wiele technologii umożliwia wykonywanie różnorodnych magnesów, w tym także personalizowanych. Mogą one również być ciekawym prezentem dla bliskiej osoby, jeśli na przykład zastosuje się w nich zdjęcia najbliższych. Jednocześnie mogą one spełniać rolę przydatnego gadżetu, bardzo często bowiem to właśnie na lodówce często przyczepia się notatki takie jak listy zakupów czy inne ważne informacje. Nie dziwi więc fakt, że od pewnego czasu magnesy na lodówkę postrzegane są jako ciekawa forma reklamy i często właśnie w taki sposób wykorzystywane.

Dlaczego warto wykorzystywać magnesy w reklamie?


Jedną z kwestii, która decyduje wykorzystaniu magnesów na lodówkę jako gadżetów reklamowych jest między innymi wiele możliwości ich personalizacji, jak również atrakcyjny koszt ich wykonania. Ze względu na bardzo dynamiczny postęp wielu technologii obecnie wykonanie magnesów nie zajmuje zbyt wiele czasu, co wpływa również na ich znacznie bardziej atrakcyjną cenę. Jednocześnie zaś magnesy umieszczane są w domu w takim miejscu, że cały czas są widoczne. To sprawia, że umieszczone na nic informacje znacznie szybciej zapadają w pamięci i dzięki temu firma lub reklamowany produkt staje się znacznie bardziej rozpoznawalny. To, jakie dane umieszczone są na magnesach zależy wyłącznie od potrzeb reklamodawcy, jak również często od wielkości wybranego magnesu. Bardzo często są to reklamy w formie graficznej, szczególnie jeśli chodzi o reklamowanie konkretnego produktu, a nie firmy i jej usług. Dużą popularność zdobywają sobie również magnesy w różnorodnych kształtach, co także pozwala idealnie dopasować je do potrzeb danej kampanii reklamowej.

Jak dobrać magnesy do potrzeb kampanii reklamowej?


Właściwy dobór magnesów do konkretnie prowadzonej kampanii reklamowej jest bardzo istotną kwestią. Pozwala to na znacznie lepsze dotarcie do potencjalnie zainteresowanych klientów. Na pewno pod uwagę w pierwszej kolejności bierze się to, co ma być przedmiotem reklamy. Jeśli ma to być na przykład odzież damska mybaze.com, wówczas ciekawym pomysłem na reklamę w formie magnesu może być wybór magnesów w ciekawych i niepowtarzalnych kształtach, na przykład właśnie ubrań damskich. Można na nich umieścić informacje dotyczące ich producenta czy też nazwy kolekcji, które są reklamowane. Jeśli głównym celem kampanii ma być na przykład firma i jej usługi wówczas warto zdecydować się na magnesy, na których umieszczone będą dane kontaktowe firmy, jej nazwa oraz logo co pozwoli na zwiększenie jej rozpoznawalności na rynku. Koszt produkcji magnesów reklamowych często uzależniony jest również od ilości zamówionych sztuk, im więcej tym zazwyczaj niższy koszt.


Pamart Souvenir Sp. z o.o.

ul. Janickiego 27
64 - 100 Leszno


Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 800 - 1600

 
 
 
Sprzedaż pamiątek adresowanych hurtZarząd i księgowość


Dział grafików i zapytania ogólne